KOKEN OP KOKSNIVEAU

Laat koken je gelukkig maken 🤍 Kom leren koken op koksniveau.

56 uur online filmcursus = 22 x uitleg over koken + 22 x kijken naar koken + 22 x meedoen met koken = professioneel leren koken. 

 

Online opleidingscursus: Koken op Koksniveau – Koken leren in jouw eigen keuken

Jouw keuken is de enige plek waar je online kunt leren koken als een kok, zonder een kok te hoeven worden… maar het kan wel. Dat is aan jou. Dus: hobby of beroep — 18 of 75.

Koken op Koksniveau past bij iedereen die écht wil leren koken.

 

Wil je weten of ons kookonderwijs bij jou past?

Volg dan de eerste 2 lessen van Koken op Koksniveau — helemaal gratis.

ONTDEK LES 1 & 2 (bestaande uit 4 GRATIS films op YouTube)

Wat is Koken op Koksniveau?

Met de cursus Koken op Koksniveau leren wij jou om vakbekwaam de sterren van de hemel te koken.

En dat gaat ons sinds 2011 al vele jaren goed af. Je bent dus op het juiste adres.

Ruim 16.000 cursisten zijn jou al voorgegaan (klassikaal & online).

Als je hier terecht bent gekomen omdat je wil leren koken,
is de kans groot dat je méér wilt dan alleen klakkeloos een recept volgen.

Dan wil je de: kooktechnieken, temperaturen, garingen, smaken & smaakbalans én bordopmaak,
beheersen en begrijpen.

En je wilt: overzicht, rust en vertrouwen in de keuken krijgen. En gelijk heb je. 

Precies dat leer je hier. En na afloop heb je een solide basis waar je als kok op kunt bouwen.

Probeer het gewoon â€” helemaal vrijblijvend.
Juist daarvoor staan de eerste 2 lessen van Koken op Koksniveau voor jou klaar — helemaal gratis. Klik hieronder op start en beleef het.

PROBEER LES 1 & 2 (bestaande uit 4 GRATIS films op YouTube)

Je krijgt 7 uur gratis les over 4 films verdeeld — zonder inloggen — geheel vrijblijvend — geen verplichtingen
(YouTube heeft helaas reclame, maar daarom is het ook gratis)

EN DAARNA:

GA VERDER MET LES 3 t/m 22 – in onze KOOK-BIOSCOOP

Wat krijg je bij Koken op Koksniveau?

 

âś” Je krijgt: twee GRATIS lessen â€” de lessen 1 en 2 om te ervaren of ons type kookonderwijs bij jou past.

âś” Je krijgt: 20 betaalde lessen â€” de lessen 3 t/m 22 om te volgen in onze reclameloze KOOK-BIOSCOOP tegen een bijzonder lage cursusprijs. De volledige cursus kost €499 voor een jaar toegang.

âś” In totaal: 56 uur kookonderwijs, verdeeld over 22 lessen van ca. 2 Ă  2,5 uur.

âś” Dat zijn: 44 volwaardige bioscoopfilms, bestaande uit 22 theorie- en 22 praktijkfilms.

✔ je maakt: 22 driegangenmenu’s = 66 gerechten.

âś” Je krijgt: 22 recepturen en 22 boodschappenlijstjes.

âś” Je hebt: 1 vol jaar cursustoegang.

✔Je krijgt les van een: ervaren kookdocent – eigenaar | chef-kok | slager | docent Ton Mulder.

 

Wat maakt deze opleidingscursus anders dan alle andere kookcursussen?

Het is online – dus je ziet en hoort alles sowieso al veel beter dan met een kookgroep in een klassikale kookstudio. Je kunt het volgen waar, wanneer en zo vaak als je maar wil. Op ieder apparaat, in binnen- en buitenland. Het is de eerste echte film-opleidingscursus om te leren Koken op Koksniveau van Nederland — dus géén korte videootjes, maar een complete cursus in bioscoopformaat.

Het bestaat uit 22 lessen, waarvan je de eerste twee lessen gratis kunt volgen om te proberen of je het bevalt. Elke les bestaat uit 2 films (per les een theorie- & praktijkfilm van samen 2 Ă  2,5 uur) + downloadbare receptuur en een boodschappenlijstje.

Iedere les maak je een compleet driegangenmenu voor 2 personen. Per les krijg je drie ruime selecties (voor-, hoofd- en nagerechten) te zien uit 65000 foto’s van de dezelfde gerechten van oud-cursisten — uniek in Nederland. Zo kun je naast onze aanwijzingen ook aan zelfevaluatie doen door jouw gerechten te vergelijken met die van anderen.

In totaal volg je 56 uur bioscoopfilm met zeer duidelijke uitleg, rust, werkvolgorde en humor. En bovendien behandelen we ook de plussen en minnen van gas-koken versus inductie-koken en laten we je de verschillen zien.

Kortom:  het is Lekker, Leuk & Leerzaam.

Dus leren met kookplezier! En dat alles voor een uiterst lage prijs vergeleken met klassikale/fysieke koksopleidingen (die je niet kunt herhalen, niet kunt terugkijken en waar je vaak last hebt van groepsgewoel).

Gelezen?

Bovenstaande feiten maken ons kookonderwijs — bij Koken op Koksniveau — echt totaal anders en véél effectiever dan alle andere kookcursussen tezamen. Leren met fulltime bioscoopfilms is heel leuk én bijzonder effectief.

 

foto waar je op klikt om de gratis lessen van Koken op Kokniveau te starten

 

Wat leer je?

âś” Alle belangrijke kooktechnieken – wil je exact zien welke? Klik hieronder voor de Studiegids.

Ga naar: Studiegids Koken op Koksniveau

âś” Vlot kunnen werken door de juiste voorbereidingen (mise en place) en de juiste werkvolgorde.

✔ Hygiënisch en professioneel werken.

âś” Vlees, vis, gevogelte, wild en sauzen perfect bereiden.

âś” Alle overige bereidingen: bouillons, groenten, aardappelgerechten, soepen, rijst, ijs en pasta etc. maken.

âś” Smaken combineren en in balans brengen.

✔ Zelfstandig gerechten beoordelen en verbeteren door te vergelijken — zelf-evaluatie.

✔ Leren en voorkomen van fouten. Fouten herkennen vóór ze gebeuren, zelfs als je ze nog moet gaan maken.

âś” Hoeveel invloed heeft inductie op de bestaande kooktechnieken. Gas versus inductie.

âś” Zonder stress koken in grote partijen en/of koken voor groepen.


Wat bereik je ermee?

Los van wat je bij ons leert, zou jouw belangrijkste doel moeten zijn dat koken jou Ă©cht gelukkig maakt. 

âś” Je maakt nu restaurantwaardige gerechten, die er beter uitzien, beter smaken en die je nu vlot kunt maken.
âś” Je zonder problemen complete driegangenmenu’s kookt.
âś” Je zonder stress voor grote groepen kookt.
âś” Je precies weet welke techniek je wanneer en voor welk gerecht je moet gebruiken.
âś” Je geen kook-angst meer hebt voor vlees, vis, gevogelte en/of wild.
✔ Je smaken makkelijker toevoegt of nalaat in balans met de geëigende smaak van een product.
✔ Je efficiënter en vlotter werkt in de keuken.
âś” Gerechten aantrekkelijker presenteert.
âś” En vooral: met veel meer zelfvertrouwen kookt.

LATEN WE EERLIJK ZIJN, DAN HEB JE VEEL BEREIKT!

En dat is op zich heel logisch, want: 

Je ziet en hoort alles beter dan in een fysieke kookles. Je kijkt online feitelijk voortdurend in de pannen. Je ziet details die je in een kookstudio nooit ziet — haarscherp, van dichtbij, precies zoals een kok het ziet.

Maar ook dit: jouw docent Ton Mulder legt eerst alles persoonlijk aan jou uit, je komt dus al beslagen ten ijs, gaat dan koken en achteraf bekijk je dan de praktijkles en vergelijkt dat je met jouw resultaten.

Ook fijn: Je kookt in jouw eigen omgeving, in jouw eigen tempo en zonder stress. Je doet het solo of met familie en/of vrienden maar nooit met onbekenden. Heerlijk in rust leren en koken. Maar ook heel geschikt voor mensen met een drukke agenda of een beperkte mobiliteit. Geweldig toch.

En bovendien kun je leren: waar en wanneer jij dat wilt

Onze methode is ook ontworpen voor maximale vrijheid:

Snel, langzaam, herhalen en pauzeren — alles kan (Noot: Je leert door herhaling. Herhalen is meesterschap) âś” Leren & koken wanneer het jou uitkomt âś” Je bepaalt jouw eigen tempo âś” Gerecht voor gerecht of de hele les  âś” Gelijk meekoken of eerst kijken âś” Onbeperkt herhalen âś” En de lessen zijn zo leuk dat je ze ook eerst heerlijk kan bingewatchen.

 

 

Hoe lang duurt gemiddeld een les per keer?

Dat verschilt per les en hangt volledig af van jouw persoonlijke leer-volgorde en agenda

Want jij bepaalt zelf het tempo, jouw werkwijze Ă©n jouw werkvolgorde. Je kan de cursus per les, per gerecht of per dinergang volgen. Per les is het uiteraard gebruikelijkste. En in die volgorde – eerst de theoriefilm bekijken, dan koken en achteraf de praktijkfilm bekijken, is het:

  • 🟠± 2,5 uur film (ca. 1 uur theorie en 1,5 uur praktijk)

  • 🟠± 4 uur koken

  • đźź Totaal ± 6,5 uur per les

Hoe lang duurt elke les afzonderlijk?

Voor het antwoord op die vraag klik je op de afbeelding hieronder.

Tijdschema en kookfeiten van onze cursus Koken op Koksniveau

Waarom beginnen de meeste mensen met de gratis lessen?

Omdat men eerst wil ervaren: “Werkt dit voor mij?” Daarom zijn les 1 en 2 gratis. Zonder verplichtingen.

▶️Ervaar het zelf

Maar voor je begint, willen we je nog iets vertellen, want we hebben nieuws voor je.

Je zult deze eerste twee lessen ongetwijfeld als de moeilijkste lessen van de hele cursus ervaren; want alle begin is moeilijk. Er komt in deze twee lessen écht heel veel kookinformatie op je af. Schrik daar niet van. Dat is normaal en ook precies onze bedoeling. Want dan heb je de moeilijkste lessen alvast gehad en als dat je goed afgaat, dan weet je zeker dat je het vervolg van Koken op Koksniveau goed aan kan. Het geeft jou duidelijkheid. Die extra kookinformatie van de lessen 1 en 2 is echt van belang om alle overige 20 lessen soepel te volgen.

En je moet maar zo denken: “Als ik die goed heb doorstaan en het smaakt naar meer, dan kan ik de overige lessen zeker volgen.” En dat is precies goed gedacht!

Dus: Wat een geluk dat je die eerste twee lessen
gratis en zonder enige verplichting kunt volgen op ons
YouTube
-kanaal.

ERVAAR LES 1 & 2 (bestaande uit 4 GRATIS films op YouTube)

 

Wat gebeurt er na de gratis lessen?

Bevalt het je?

Ga dan betaald verder in de KOOK-BIOSCOOP.

GA VERDER MET LES 3 t/m 22 – in onze KOOK-BIOSCOOP

  • 🔸Volledig reclamevrij.
  • 🔸49 uur bioscoop-onderwijs staat voor je klaar.
  • 🔸20 complete lessen.
  • 🔸40 professionele kookfilms.
  • 🔸20 recepturen en evenzoveel driegangenmenu’s.
  • 🔸1 vol jaar toegang om op eigen tempo te leren koken.
  •  

Vaak gehoord: Wat cursisten letterlijk zeggen:

“Ik dacht dat ik al kon koken…
maar ik kan nú pas koken. Dat had ik jaren eerder willen weten!”

 

 

Hoogwaardige inhoud
blank

Je krijgt les van Ton Mulder, gediplomeerd chef‑kok, slager en docent.
Met de ervaring van lesgeven aan vele duizenden cursisten is hij jouw
persoonlijke kookdocent — helder, rustig, humoristisch en precies.


En dat doet hij precies zoals bij klassikale lessen gebruikelijk was —
maar het grote verschil is dat hij er nu alleen voor jou is en zijn les nu volledig is afgestemd op jouw tempo: Samen met hem kijk je letterlijk in de pannen, waardoor je technieken en processen beter ziet dan tijdens een fysieke kookles.

Ons professioneel kookonderwijs is een voordelige investering.

Koksmuts Kookschool Castricum

In Koken op Koksniveau krijg je:

âś” 56 uur professioneel kookonderwijs
âś” 22 uitgebreide kooklessen
✔ 66 gerechten (22 driegangenmenu’s)
âś” recepten en boodschappenlijsten
✔ één jaar onbeperkte toegang

Wat kost de cursus?

De volledige cursus Koken op Koksniveau kost:

€499

Dat is minder dan €10 per week voor een heel jaar kookonderwijs!

KLIK HIER VOOR ALLE BETAALOPTIES & PRIJSLIJST

Meerdere cursustermijnen zijn mogelijk.

Is €499 veel geld of juist een koopje?

Je krijgt 56 uur professioneel kookonderwijs voor slechts €499 — en je kunt alles een vol jaar lang onbeperkt kijken, pauzeren, terugspoelen en herhalen. Voor nog geen tientje per week, kook je voortaan vakbekwaam, levenslang.

 

Vergelijk dat eens met een klassikale  koksopleiding van:

€2.250

En dan kun je het maar één keer volgen.

Online krijg je dezelfde inhoud — maar beter te volgen, rustiger, duidelijker en veel voordeliger.

Bij onze online cursus kun je alles:

  • â—Ź pauzeren
  • â—Ź terugkijken
  • â—Ź herhalen
  • â—Ź oefenen in je eigen tempo
  •  
  • En dat maakt leren koken voor de meeste mensen zelfs heel veel duidelijker en rustiger dan in een groep.
  •  

blank

 Veel mensen twijfelen of een online kookcursus wel Ă©cht werkt.
Dat begrijpen we — en daarom laten we je het graag zelf ervaren.

“De gratis proeflessen gaven me meteen het vertrouwen om de hele cursus te volgen. Beste beslissing ooit.”

blank

Twijfel je nog?

Dat snappen we. Heel normaal.

Daarom:

👉 begin gewoon gratis met les 1 en 2
👉 ervaar het zelf
👉 beslis daarna pas

BEGIN MET LES 1 & 2 (GRATIS op YouTube)

En bedenk ook: je hoeft niet alles in één keer te doen. Veel cursisten beginnen gewoon met één les — en pakken het daarna stap voor stap op wanneer het hen uitkomt.

Je hebt een heel jaar de tijd om de cursus te volgen.

Zelfs als je maar één les per 2 à 3 weken doet, merk je al snel hoeveel beter je gaat koken.

Zo kun je rustig ervaren hoe duidelijk en leuk onze kooklessen zijn — zonder enige verplichting.

Klaar om écht te beginnen?

Schrijf je in voor de cursus.

Veel cursisten die de eerste 2 lessen bekijken, gaan daarna direct door met de volledige cursus.

LEER ECHT KOKEN MET DE VOLLEDIGE CURSUS

Favicon Kookschool Nederland

Veel kookplezierblank

Wil je meer weten?

 

Hier is een overzichtelijke stappenplan:

âś… STAP 1: Lees de pagina Koken op Koksniveau.
(Dat doe je nu, dus sla dit over)

âś… STAP 2: Bekijk Studiegids
Naar studiegids

âś… STAP 3: Check Kookfilm feiten.
Naar kookfilm feiten

âś… STAP 4: ga naar De Kook-Bioscoop – UitgelegdNaar de Kook-Bioscoop – Uitgelegd

âś… STAP 5: Bekijk Betalingsopties.
Naar betalingsopties

âś… STAP 6: Start met Les 1 en 2 — gratis.
Naar les 1 en 2 – gratis

âś… STAP 6: Start Koken op Koksniveau ENTREE tot de Kook-Bioscoop
KLIK HIER

Tot slot

Na afloop van jouw cursus zijn we natuurlijk heel benieuwd naar je reactie.
Laat vooral van je horen!

Je kunt en mag de films natuurlijk ook zonder te koken bekijken —
je leert sowieso heel veel en je geniet van leuke
BIOSKOOKFILMS.